+1 929 503 42 72

32 Strait Street Valletta Malta

Hakkımızda

Hakkımızda

2019 yılında “Malta’ da en hızlı ve güvenilir şirket kurulum işlemlerini gerçekleştirmek” ilkesiyle yola çıkan maltadasirket.com, kısa sürede Amerika’ daki şirket işlemleri tecrübesi ve bilgi birikimini Malta’ ya taşıyarak başarı serüvenini devam ettirmiştir.

Malta’ da şirket kurulum işlemlerinde müşteri memnuniyeti ve hızlı destek noktasında kuşkusuz Türkiye’ de ilk sırada yer almaktadır. Profesyonel ekibi ile müşterilerinin şirket açılışı, banka hesap açılışı, adres hizmeti, tekne kaydı, apostil hizmeti, vergi numarası edinimi ve vergi danışmanlığı konularında her zaman yanındadır. Bununla birlikte yatırım yoluyla vatandaşlık kazanımı sürecinde de tüm süreçlere etkin yönetime sahiptir.

12 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren maltadasirket.com, Malta’ da 1. Yılını doldurmadan yüzlerce müşteriye hizmetlerini sunmuştur. Avantajlı vergi sisteminden yararlanarak, offshore şirket kuruluşu yapmak isteyen kişiler için Avrupa’ da eşsiz bir fırsat olan Malta sizleri bekliyor. Tecrübe ve güven çerçevesinde sunduğumuz hizmetlerimizden sizlerde danışmanlık almak isterseniz bize ulaşın. 

Previous

Comments are closed.