+1 929 503 42 72

32 Strait Street Valletta Malta

Malta’da Şirket Kurmak

Maltada şirket

Malta’da Şirket Kurmanın Avantajları

Malta’da şirket kurmak, Şirketinizi Malta’da kurmak için vergi iadesi, kolay ve hızlı şirket kurulumu, gizlilik politikası ve güvenilir ekonomisi gibi birçok neden vardır. Sizin için aşağıda neden Malta’da şirket kurmanız gerektiğini listeledik.

Şirketinizi Malta’da kurmalısınız çünkü;

1. Malta 2004 yılından beri AB üyesi ve aynı zamanda Schengene dahildir. Bu da size AB merkezli bir şirket kurma fırsatı sunmaktadır.

2. Dünya çapında 160’tan fazla ülke ile Çifte Vergilendirme anlaşması bulunmaktadır.

3. Malta vatandaşı olmayanlar tarafından kurulan şirketler için vergi oranın %5 olması. Yurt dışı faaliyetlerinden elde edilen kazançlardan vergi alınmaması.

4. İstikrarlı bir ekonomiye sahip yüksek dereceli bir finans merkezi olması.

5. Sağlıklı ve güvenilir bir bankacılık sistemine sahip olması

6. İngilizce konuşan eğitimli iş gücüne sahip olması. Malta’da İngilizce ikinci dildir ve Ada’da çok iyi derece de İngilizce konuşulmaktadır.

7. Malta Hükümeti tarafından tüm finansal hizmetlere kolayca ulaşılabilecek bir hizmetin kurulmuş olması.

8. Şirketlerin kolaylaştırılmış prosedürlerden , azalan bürokrasiden ve düşük düzenleyici ücretlerden faydalanabilmektedir.

9. Düşük bürokrasi ve prosedür olması hızlı şirket kurulumuna olanak sağlamaktadır. Gerekli evrakların teslim edilmesi halinde 24 saat gibi kısa bir sürede şirket kurulabilmektedir. Ayrıca Maltayı ziyaret etmeden şirketinizi kurabilir ve banka hesabı açabilirsiniz.

10. Düşük sermaye ile şirket kurulumunun yapılabilmesi

11. Malta’da bir şirketin hisse devri, şirketin Malta’da taşınmaz mal sahibi olmaması koşulu ile, ikamet etmeyenler için vergiden muaftır.

12. Düşük KDV oranı ve ticaret şirketlerinin kolay KDV kaydı.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. İletişim formu için tıklayınız.

Comments are closed.